KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488506
nr 1448 8506
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Trosaån". Olja på pannå, 49x60cm, yttermått inklusive ram: 73x84cm
Kondition: Fläckar på ramen, skada
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 14 februari 2022
kl 19:14:14
9/2 23:28:27
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg